+38 (0482)-30-50-00

Наші компанії


Те, що почалося з невеликої компанії, зросло за останні 22 роки в одне з найбільших об’єднань підприємств в Україні. Сьогодні близько 918 осіб щодня працюють в прагненні досягти успіху в кожному з чотирьох основних бізнес-напрямків Palma Group Companies: дистрибуція, логістика, маркетинг, управління проектами. З початку 2016 року компанія має в своєму розпорядженні 350 одиницями транспорту і 40220 м2 власних складів класу «А». Наша історія – це частина нашої незмінною прихильності створенню нових можливостей і цінності для наших клієнтів.

 • Palma Group Company

  Компанія ДП «Інтегровані Логістичні Системи» є національним логістичним оператором, який надає повний спектр логістичних послуг.

  Компанія є національним логістичним оператором, який надає повний спектр логістичних послуг. ДП «ІЛС» — ексклюзивний агент компанії «DAMCO» в Україні. Серед основних клієнтів ДП «ІЛС» такі великі компанії, як KERNEL, DOW Chemical Company, Carlsberg, IDS Group, ЗАТ «Індустріальні та дистрибуційні системи», Escaro, Watsons Ukraine і інші компанії зі світовим ім’ям.

  Основні активності

  • Відповідальне зберігання і складської сервіс по всій території України
  • Організація інтермодальних перевезень «від дверей до дверей» з залученням морського, автомобільного і залізничного транспорту
  • Митно-брокерські та консультаційні послуги
  Сайт компанії
 • Palma Group Company

  Дистриб’юція харчових і фармацевтичних інгредієнтів, кормових добавок, сировини для виробництва ЛФМ, будівельної хімії та косметичної продукції на території України та країн СНД.

  Серед клієнтів ТД «Пальміра» підприємства, які працюють в кондитерській, молочній, олійно-жирової, хлібобулочної, будівельної, фармацевтичної та багатьох інших галузях промисловості.

  Сайт компанії
 • Palma Group Company

  ДП «Мегатранс» – компанія, що займається розробкою і управлінням внутрішніми і зовнішніми проектами; реалізацією об’єктів комерційної нерухомості; забезпеченням життєдіяльності майнових комплексів групи компаній «Палма». Провідні замовники компанії: Maersk Logistics, Національна мережа будівельних супермаркетів «Нова лінія».

  ДП «Мегатранс» — компанія, що займається розробкою і управлінням внутрішніми і зовнішніми проектами; реалізацією об’єктів комерційної нерухомості; забезпеченням життєдіяльності майнових комплексів групи компаній «Палма». Провідні замовники компанії: Maersk Logistics, Національна мережа будівельних супермаркетів «Нова лінія».

  Основні активності:

  • Підготовка та реалізація бізнес-проектів
  • Проектний менеджмент
  • Консалтингові послуги в сфері нерухомості
  Сайт компанії