+38 (0482)-30-50-00

Про компанію


Компанія Palma Group Companies була заснована в 1994 році, штаб-квартира розташована в Швейцарії (Фрібург) і в Україні (Одеса). Сьогодні об’єднання підприємств має 23 філії в різних областях України і вийшло на лідируючі позиції в області дистрибуції, логістики, маркетингу та управління проектами.

Більше ніж 9000 клієнтів допомагають нам в постійній розробці і впровадженні готових бізнес-рішень, а довіра з боку понад 120 постачальників призвело до становлення ефективної системи корпоративного менеджменту. Ми прагнемо забезпечити максимальну якість нашої продукції і підтримувати високий професійний рівень наших послуг.

Оскільки наша компанія максимально орієнтованою на задоволення потреб клієнтів, Palma Group Companies оперативно реагує на зміну ринкової кон’юнктури. Інноваційне мислення. Ефективний сервіс. І, перш за все, непохитна відданість інтересам клієнтів. Це те, що робить нас тими, хто ми є сьогодні і формує компанію, якій ми будемо завтра.

Про нас

22 роки успіху дали нам можливість диверсифікувати свою діяльність в різних операційних напрямках, досягаючи при цьому відмінних результатів в просуванні товарів і послуг на ринку України. Наш підрозділ Medpharcom було включено в топ-400 рейтингу найефективніших компаній на українському ринку. Palma Group Companies є однією з 100 найбільших компаній України. сьогодні ми забезпечуємо потреби понад 9000 клієнтів. Ми робимо це всюди, де вони роблять покупки – B2B, B2C, через Інтернет або через свої мобільні пристрої. І це лише початок.

З моменту заснування Palma Group Companies в 1994 році і відкриття перших представництв в Чехії і в Україні, ми прикладали зусилля, щоб привнести якісні відмінності в бізнес наших клієнтів. Наш бізнес є результатом далекоглядного керівництва нашого менеджменту, який, поряд з відданими співробітниками, фокусується на формуванні доданої вартості компанії і задоволенні потреб наших клієнтів. Ця традиція засновників визначає, хто ми є і що ми робимо сьогодні. З цією метою в 2005 році була створена компанія Palma Group Management, яка здійснює управління дочірніми компаніями групи на території України. Компанія визначає основні напрямки діяльності операційних компаній, формує політику в області технологій бізнес-процесів.

Історія

Те, що почалося з невеликої компанії, зросло за останні 22 роки в одне з найбільших об’єднань підприємств в Україні. Сьогодні близько 918 осіб щодня працюють в прагненні досягти успіху в кожному з чотирьох основних бізнес-напрямків Palma Group Companies: дистрибуція, логістика, маркетинг, управління проектами. З початку 2016 року компанія має в своєму розпорядженні 350 одиницями транспорту і 40220 м2 власних складів класу «А». Наша історія – це частина нашої незмінною прихильності створенню нових можливостей і цінності для наших клієнтів.